Sérii vítězství ukončili Eagles

Novinky

Máme za sebou 12. ročník turnaje v Malé kopané „O putovní pohár Spolku Za rozvoj Konské“, který se uskutečnil v sobotu 9.9.2017. V krásném pozdně letním počasí se na hřišti u školy v Konské sešlo 8 týmů, které v tradičně nervy drásajících bojích usilovaly o nejvyšší stupně.

Hrálo se ve dvou základních skupinách, v čase 2x 10 minut, první dva týmy z obou skupin postupovaly do semifinále a následně vítěze čekalo finále, poraženi se utkali o třetí místo.

Z pozice několikanásobného obhájce a v posledních pěti ročnících vítězného týmu šel do boje i domácí tým FC Konská. Sestava domácího týmu byla po delší době ryze domácí a citelnou ztrátou byla absence ikony fotbalu v Konské – Milana Niemiece. A soupeři ucítili šanci. Po poctivém a sympatickém výkonu se povedlo vyhrát základní skupinu a postoupit z prvního místa do semifinále. Tam jsme bohužel narazili na rivala, který měl obrovskou motivaci oplatit nám loňskou finálovou prohru – team Eagles, a tentokrát uspěl. Po prohře 0:2 na nás zbyl zápas o třetí místo, ve kterém jsme až po penaltovém rozstřelu podlehli nováčkovi turnaje týmu Rakovec. Takže letos brambora.
 
A jak dopadl celý turnaj?

1. místo Eagles
2. místo Green Bar Borek
3. místo Rakovec
4. místo FC Konská
 
Nejlepší brankář – Jan Pszczolka – FC Konská

Nejlepší střelci – 6 branek – Dytko (Green Bar Borek), Byrtus (Rakovec), Guzar (Eagles)
 
Děkujeme všem týmům za účast a všem členům pořadatelského týmu za čas a obětavost, s jakou se na průběhu letošního ročníku turnaje podíleli. Už teď se těšíme na setkání zase za rok!
 
Sestavy a další detaily najdete na fotografiích níže:

FC Konská

Eagles

Green Bar Borek

Rakovec

Polowerk

Tiradores

Grodisko

Svibice
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *