Klubovna spolku Za rozvoj Konské jako herna stolního tenisu

Novinky

S blížící se zimou se značně zkracuje den, a venkovní podnebí už příliš ke sportování nemotivuje. Do hry tak vstupuje možnost přesunutí se do interiéru. Vzhledem k možnostem naší klubovny Vám chceme nabídnout využití klubovny jako herny stolního tenisu.  S prodlužujícími se večery to není špatný nápad, co říkáte?

 

Klubovna bude k dispozici každé úterý a čtvrtek od 17:00 do 20:00

 

Využití klubovny pro hru stolního tenisu nemá za cíl vydělávání peněz, proto nebude tvořen hodinový rozpis hry. Každý den v uvedeném čase bude klubovna přístupna pouze jednomu zájemci a záleží na něm kolik času využije. V souvislosti s aktuální epidemickou situací se proto jedná o ideální příležitost především pro členy jedné domácnosti, rodiny s dětmi apod.

 

Rezervace termínů a veškeré informace včetně individuálních požadavků řešte s předsedou spolku, jež je pro tento účel kontaktní osobou.

 

Ing. Tadeusz Czapla

tel.č.: +420 728 520 532

e-mail: zarozvojkonske@gmail.com

 

Podmínky:

  • Vstup pouze po předchozí rezervaci termínu,
  • Maximální udržování čistoty – vstup pouze v čisté, sportovní, sálové obuvi (přezouvání v předsíni na koberci za prvními dveřmi, do prostoru klubovny vstupujte již přezuti, v opačném případě je potřeba po sobě zamést a vytřít). K dispozici jsou toalety, na kterých je rovněž potřeba udržovat čistotu a pořádek, stejně tak i ostatní vybavení klubovny je k dispozici, pod podmínkou vrácení všeho na své místo a udržování pořádku).
  • Stůl je potřeba si pro hru nachystat, po hře opět složit a uložit na původním místě,
  • Veškeré vybavení využívat pouze pro jeho účely a žádné jiné, dbát zvýšené opatrnosti při manipulaci s vybavením, o veškerém poškození neprodleně informovat, případné škody po konzultaci s kontaktní osobou opravit, nebo uhradit finanční náhradu.
  • Pronájem klubovny za účelem hry stolního tenisu pro členy spolku Za rozvoj Konské 100 Kč/vstup.
  • Pronájem klubovny za účelem hry stolního tenisu pro ostatní zájemce po individuální dohodě.
  • Mohou být aplikovány omezení spojená s dodržování hygienických předpisů a opatření, proto vše prosím dopředu konzultujte s kontaktní osobou. Každý požadavek bude řešen individuálně.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *