DEN KONSKÉ – 2013

Novinky

V sobotu 21. 9. 2013 se v areálu ZŠ Osůvky a přilehlého fotbalového hřiště uskutečnil Den Konské 2013, kdy od brzkých ranních probíhal již 8. ročník turnaje v malé kopané o putovní pohár OS „Za rozvoj Konské“, kterého se letos zúčastnilo 7 mužstev. Na příčku nejvyšší dosáhli domácí fotbalisté FC Konská, když ve finálovém souboji porazili FC Lehce a obhájili tak loňský titul. V utkání o třetí místo byli úspěšnější fotbalisté FC Tip, kteří porazili tým ze sousedního Puńcówa. Všem účastníkům turnaje patří vedle gratulace také poděkování za účast a krásné sportovní zážitky.

Po vyhlášení bohaté tomboly proběhl ve večerních hodinách famózní koncert rockové skupiny Respekt, která svým vystoupením rozparádila všechny účastníky napříč generacemi a postarala se tak o nezapomenutelnou hudebně-kulturní podívanou. Následně se hudební projekce chopil DJ, který tak měl pod taktovkou diskotéku probíhající až do pozdních nočních hodin.

V průběhu celé akce bylo k dispozici bohaté občerstvení a na své si přišli i nejmladší účastníci, pro které byly připraveny atrakce pro děti. Nezbývá tedy než poděkovat všem aktivním členům OS „Za rozvoj Konské“, kteří se ve svém volném čase podíleli na organizaci a průběhu celé akce, jelikož bez jejich pomoci by se tato akce nemohla v žádném případě uskutečnit.
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *